Partnerzy główni

Patryk Jankowski

Nazywam się Patryk Jankowski i od kilku lat zajmuje się tematyką szeroko pojętego rozwoju osobistego. Uważam, że każdy człowiek ma w sobie niesamowity potencjał, a odpowiednie nastawienie pozwoli kreować wymarzoną rzeczywistość.

Na co dzień wspieram i pomagam ludziom realizować swoje plany i docierać do wytyczonych celów.

Konsultacje online

Partnerzy

Ambasadorzy

Norbert Wojtkowiak

Trener fitness

Nazywam się Norbert Wojtkowiak mam 39 lat urodziłem się w Poznaniu jednak większość życia mieszkałem w małej wsi Piaski Wlkp, z wykształcenia jestem historykiem! Jednak moją prawdziwą pasją od dziecka był sport. Przez kilkanaście lat pół - zawodowo trenowałem piłkę nożną, którą jednak ,,zostawiłem” dla mojej życiowej pasji jaką stał się trening na siłowni a później zajęcia grupowe fitness. Od prawie 15 lat jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness a od 4 lat spełniam się prowadząc wspólnie z narzeczoną, własne studio treningu personalnego o magicznej nazwie NORBI BODY REVOLUTION. To tam wdrażam swoim podopiecznym moje treningowe motto - Trening, Fitness, Motywacja.

MOI Podopieczni mówią o mnie ,,totalny fitnessowy świr i chodząca energia" dlaczego? zapytajcie ich samych
Moja pasja i zaangażowanie w to co robię pozwoliły mi poznać wielu fantastycznych ludzi z branzży fit i nie tylko a także stać sieę rozpoznawalną marką nie tylko w Gostyniu. Moje osobiste sukcesy to przede wszystkim :
- Dojsście do półfinału w konkursie Trener Roku 2016 organizowanym przez Life Fitness. Później dzięki temu pojawił się szeroki artykuł o moim studio.
- zajecie 3 miejsca w konkursie na trenera BE ACTIV TV EWY CHODAKOWSKIEJ zdobywając prawie 18 tys głosów
- Moje studio otrzymało wyróżnienie w regionalnym konkursie DEBIUTY BIZNESU 2017 w kategorii Budowanie Marki
- Podjęcie współpracy i praca jako trener w Selekcji u Natali Rybarczyk
- zwycięstwo w konkursie Megaformy.pl na E - Trenera 2020 roku

W tej chwili dzięki swojej działalności w social mediach fb, ig oraz you tube tworzę ogólnopolską markę Norbi Body Revolution.
Jedną z najbardziej szalonych rzeczy jaką zrobiłem w życiu to oświadczyłem się swojej drugiej połówce Malwinie na scenie podczas BE ACTIV TOUR Ewy Chodakowskiej przy ogromnym wzruszeniu samej Ewy i prawie 700 set uczestników:)

W życiu uważam, że ludzie powinni więcej się uśmiechać, cieszyć sieę małymi rzeczami, dbać o swoich bliskich i żyć własnym pozytywnym życiem.

Patroni Medialni

Kluby fitness

Klub fitness HARDER

Zupełnie nowe i wyjątkowe doznanie treningowe, taki właśnie jest trening w HARDER. Najważniejsze jest to, że każdy niezależnie od przygotowania fizycznego może wziąć udział w naszych zajęciach ponieważ trening bazuje na ruchach anatomicznych które wykonujemy w codziennym życiu.