“Zdrowie nie jest najważniejszą wartością w życiu człowieka, ale nic bez zdrowia nie jest ważne” – tak głosi popularne przysłowie.

Statystycznie 89% społeczeństwa cierpi na różnego rodzaju choroby. Po pandemii co drugi Polak ma nadwagę lub otyłość. Nauczyliśmy się złych nawyków, które ciężko jest zmienić. Stres, presja, niepewność podczas pandemii obciążyły nas nie tylko fizycznie, ale wpłynęły także na zdrowie psychiczne.

Jeżeli chcesz cieszyć się zdrowiem przez lata i korzystać z pełni życia, dołącz do akcji #zdrowapolska

Dołącz bezpłatnie

12036
Jest już nas
Dołącz do akcji

Jako członek naszej akcji otrzymujesz od nas

e-book Projekt Sukces

Podstawą każdej zmiany jest świadomość. Proces zaczyna się w głowie – od pozytywnego myślenia. Można się tego nauczyć. Podobnie jak prawidłowych nawyków żywieniowych a także zdrowej aktywności fizycznej

Wyzwanie „Krok po zdrowie”

3-miesięczne wyzwanie, które tydzień po tygodniu przeprowadzi Cię przez proces zmian. Dzięki niemu zmienisz nawyki, polepszysz jakość swojego życia, zaczniesz inaczej patrzeć na problemy i otaczającą Cię rzeczywistość w zupełnie inny sposób.

Wsparcie wybranych klubów fitness,

Aktywnym można być wszędzie, bez dodatkowego sprzętu. Wielu z Nas potrzebuje jednak motywacji. Wraz z klubami fitness, które dołączą do akcji, będziemy motywować Was i dostarczać wskazówek, w jaki sposób trenować aby wytrwać w postanowieniach.

Motywację i wiedzę

Razem z Naszymi Partnerami będziemy dostarczać Ci regularną wiedzę i motywację, dzięki której zadbasz o swoje zdrowie.

Dodatkowo otrzymasz

  • kody rabatowe od Naszych partnerów,
  • merytoryczną wiedzę,
  • dostęp do grupy wsparcia,
  • live edukacyjne z ekspertami i ambasadorami akcji,
  • motywację, żeby zmienić życie na lepsze,
  • gotowe wskazówki i rozwiazania,
  • Podaj swój e-mail i zostań członkiem!